Współpraca

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, otwartych , lubiących prace z ludźmi oraz posiadających silną motywację do osiągnięcia sukcesu. Jeśli szukasz nowych wyzwań lub zajęcia, które pozwoli Ci bez problemu łączyć życie zawodowe z rodzinnym już dziś zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Praca w Livioon jest nie tylko łatwa i przyjemna ale też bardzo opłacalna. Współpracę możesz rozpocząć praktycznie już teraz bez względu na Twój wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. W systemie sprzedaży Livioon możesz czerpać zyski zarówno z własnej sprzedaży kosmetyków jak i z obrotu struktury.

Dzięki elastycznym godzinom pracy sam decydujesz kiedy i jak intensywnie chcesz pracować, ile zarabiać, szkolić się aby być lepszym niż konkurencja. Sam dla siebie jesteś szefem, wyznaczasz sobie cele i pilnujesz ich realizacji.

Współpraca z Livioon to niepowtarzalna okazja do dołączenia do Działu Sprzedaży i rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Plan Marketingowy daje duże możliwości zarobkowe a wyniki sprzedażowe są miarą włożonej pracy. Twoje sukcesy doceniane są nie tylko finansowo ale również oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń oraz możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych wycieczkach oraz spotkaniach integracyjnych.

Klucz do sukcesu:

  • Używaj produktów Livioon
  • Zawsze miej przy sobie zestaw próbek
  • Umawiaj się na spotkania indywidualne z potencjalnymi współpracownikami i klientami i przedstawiaj im możliwości jakie stwarza Livioon
  • Zachęcaj klientów do rozmowy, pozwól przetestować produkt , zadbaj o przyjemną atmosferę podczas prezentacji
  • Korzystaj z dobrodziejstw „ marketingu szeptanego”
  • Buduj strukturę